FIRMA RAINBOW W KRAKOWIE

 

 

Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem Rainbow (popularnie odkurzacz Rainbow z filtrem wodnym). Wszystkie artykuły oferowane przez nas są oryginalne, wyprodukowane w USA przez firmę Rexair LLC
Krakow rynek 02

Obsługujemy klientów w Krakowie i całym województwie małopolskim. Jesteśmy najdłużej działającym przedstawicielem Rainbow w tym regionie, działamy nieprzerwanie już od 1993 r.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę gotową zaspokoić wszystkie Państwa życzenia. Nasze doświadczenie zawodowe i profesjonalizm sprawią, że codzienna czynność, jaką jest sprzątanie, będzie dla Państwa c z y s t ą przyjemnością!
 

Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów mających urządzenia marki Rainbow i wszystkich pragnących takie urządzenie zakupić. Aby Państwo byli maksymalnie zadowoleni i poznali jak najlepiej możliwości oferowanego przez nas sprzętu, organizujemy bezpłatne prezentacje w Waszym domu lub miejscu przez Was wskazanym.

Dysponujemy także szeroką gamą urządzeń poprezentacyjnych oraz używanych:

  • Rainbow E series,
  • Rainbow SE model D4,
  • Rainbow SE model D3.

Prowadzimy serwis Rainbow gwarancyjny oraz pogwarancyjny z bezpłatnym dojazdem do naszych klientów w obrębie ok. 80 km od granic Krakowa. Na wszystkie używane modele udzielamy 24-miesięcznej gwarancji. Przyjmujemy również urządzenia Rainbow w rozliczeniu.

Wszelkie dodatkowe informacje mogą Państwo uzyskać u naszych konsultantów telefonicznie pod numerem naszej Infolinii:
+48 012 632-84-61
+48 602-237-421
C
zynnej od poniedziałku do soboty w godz. od  8:30 do 20:30


SERDECZNIE ZAPRASZAMY